Skip to main content

Discord serwer


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (2 ocen)

Ktoś się mnie ostatnio pytał o yggdrasilowy serwer TS, którego niestety już nie utrzymuję i wpadł mi do głowy pomysł, żeby zrobić yggdrasilowy serwer Discorda. Daleko od słów do czynów nie trzeba a stworzenie serwera na DC trudne nie jest także oto i jest. Znajdziecie go pod adresem dc.yggdrasil.pl. Po co ten serwer?

W sumie trochę nam się społeczność rozlazła po różnych grach, projektach, być może na tym serwerze dobrze będzie wspólnie posiedzieć, pogadać, powspominać stare dobre czasy, a może też i wykminić coś na przyszłość, lub zaprosić nowe osoby, które by chciały wsiąknąć w świat TGFów. Zarezerwowałem też miejsce dla osób, które chciałyby reklamować wydarzenia związane ze swoją grą, do czego stworzyłem dział z ogłoszeniami. Aby do niego pisać wystarczy skrobnąć do mnie na PW na discordzie (mój nick Trolan). Zapraszam ;)

Być może część z was nie wie co to jest Discord? Otóż jest to następca TeamSpeaków i innych komunikatorów głosowych starego typu. Pozwala tworzyć serwery bez opłat, na których można rozmawiać głosowo, tekstowo, można korzystać z zaawansowanych botów, które dodaje się jednym kliknięciem, tworzyć grupy i prywatne kanały dla nich. Wszystko to w dość przejrzystej aplikacji, którą można zainstalować na telefonie, komputerze lub włączyć w przeglądarce. Same dobre rzeczy :D

Thoran

Programista, wolnomyśliciel, marzyciel. Twórca Kronik Fallathanu. Maniak komputerowy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress