Nowa redaktor naczelna drzewa


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.2/10 (6 ocen)

Po moim ostatnim artykule pojawiła się osoba, która przejęła ode mnie rolę redaktora naczelnego yggdrasila. Także od teraz naczelną będzie Joanne, która już od dawna należała do redakcji przez co doświadczenia jej nie brakuje. Jest ona znana w światku TGF jako iż dość długo w nim się kręci :)

Z Joanne możecie się skontaktować przez email joanne@yggdrasil.pl. Ma ona zamiar rozpocząć działalność redakcyjną powitalnym artykułem także oczekujcie go.

Pozdrawiam
T.

 • Życzliwy

  Pamiętam, że jak powstawało Drzewo to byłem bardzo zadowolony i wyobrażałem sobie, że będzie to miejsce w którym rzeczywiście znajdować będą informacje o co ważniejszych tekstówkach. Tymczasem nic z tego nie wyszło. Szkoda bo projekt miał potencjał, może nie ogromny ale pewien na pewno. Moje rady dla nowej redaktor? Większa aktywność, przynajmniej jeden artykuł w tygodniu. Gier jest tyle, że zawsze jest o czym ciekawym napisać. I może zamieńcie subiektywność na choć częściową obiektywność i zamieszczajcie artykuły nawet o grach których sami nie lubicie o ile cieszą się one pewną popularnością. Bo inaczej to miejsce pozostanie już zawsze takim nie wiadomo czym i gracze nie będą widzieć sensu by tu wchodzić i będą woleć wymieniać opinie i plotki o tym co gdzie się dzieje w gronach znajomych. Mimo wszystko powodzenia.

 • Niestety, gier wcale nie jest tak dużo, jeszcze mniej jest takich, które chcą współpracować, a jeszcze mniej w których dzieje się coś ciekawego ^^

 • Życzliwy

  Z 5-6 by się znalazło. A czy ich współpraca jest konieczna? Chyba możecie pisać opinie na temat tak samych gier jak i tego co się w nich dzieje nawet jeśli twórcy by sobie tego nie życzyli. Według mnie byłoby to czymś całkiem naturalnym. I zwiększyłoby Waszą wiarygodność. A co do dziania się to powtarzam, biorąc pod uwagę ich ilość to jeden artykuł w tygodniu jest czymś całkowicie wykonalnym. Nie wspominając już o tym, że przecież co jakiś czas można zamieścić taki który nie dotyczy ściśle konkretnych gier a opisuje pewne trendy i tak dalej.

 • W tym sek, ze się nie znalazło ^^ Współpraca jest konieczna bo nikt nie ma czasu zaglądać do każdej z gier i wypytywać ludzi co się w niej dzieje. Nie mówiąc o tym, że tak jak Immortal administracja może sobie w ogóle nie życzyć żeby pisać o jej grze. A tego dziania bym tak nie przeceniał, trzeba siedziec gleboko w srodowisku gry by wiedziec czy dzieje sie w niej cos istotnego, w przeciwnym wypadku pozostaja wiesci a te sa sporadyczne.

 • Życzliwy

  Bycie na bieżąco z tym co się dzieje w tych paru grach o których warto wspominać nie jest niczym trudnym. Zwłaszcza, że nie trzeba we wszystkim siedzieć osobiście, można mieć zaufanych znajomych którzy będą mogli raz na jakiś czas wspomnieć o najciekawszych wydarzeniach w danej gierce. To naprawdę nie wymaga nie wiadomo ile pracy. Poza tym nie widzę przeszkód by pisać o danej krainie mimo, że administracja mogłaby sobie tego nie życzyć. Dziennikarz nie potrzebuje zgody polityka by zrobić o nim materiał. Wystarczy zachować rzetelność i nie ma problemu.

  Bycie na bieżąco ze najważniejszymi wydarzeniami z najważniejszych gier tekstowych i skrótowe opisywanie tego w przystępnej, przyjemnej dla oko formie w regularnie pojawiających się artykułach. Moim zdaniem tylko wtedy projekt ten ma sens i tylko wtedy mógłby się stać czymś naprawdę ciekawym.

  Ale to tylko moja opinia. Zrobicie jak będziecie chcieli oczywiście.

 • No cóż łatwo się mówi ponieważ nie wymaga to zbyt wiele pracy ^^