Garść informacji #2


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 8.3/10 (6 ocen)

Czerwiec minął i zaczęły się wakacje a wraz z nimi sezony ogórkowe na wszelkich możliwych płaszczyznach. W TGFach coś jednak się dzieje bo my, dorośli, poważni ludzie nie mamy już wakacji (:/) więc i odpoczynku od rozrywki nie ma :) Info z gier poniżej:

Messir - jak zwykle na początku. Wiadome już jest, że gra się odrodzi, nie wiadomo tylko dokładnie kiedy. Większy nacisk będzie położony w nowym Messirze na fabułę, mniejszy na klikanie i mechaniczne sprawy. Istnieje szansa, że w ogóle nie będzie typowej mechaniki do klikania. Bardziej fereldenowo będzie.

Redoran - tutaj nastąpiła nieoczekiwana zmiana miejsc i znowu coś pozmieniało się w administracji. Gra przez pewien czas była wyłączona (słownie jeden dzień) bo Beton miał dość przepychanek o władzę. Ostatecznie jednak ukonstytuowała się jakaś grupa, która będzie podnosić grę na nogi co zmieniło decyzję Betona i gra została włączona ponownie. Co z tego wyniknie nie wiadomo.

Kroniki Fallathanu - tutaj pojawiło się przez ten miesiąc kilka nowych wieści, z którymi można zapoznać się na stronie głównej. Oprócz tego testowany jest nowy moduł rodów, który potem zostanie udostępniony graczom. W końcu będzie możliwe założenie mechaniczne rodu, zbieranie majątku i rośnięcie w siłę. Oprócz tego dodany zostanie nowy system wiosek, powiązanych z miastami, siedzibami rodowymi oraz organizacyjnymi.

Radiation - gra trochę się budzi do życia. Nowym Junior Adminem został Slepy i wraz z Walesem ogarniają nową fabułę do nowej wersji gry. Z kolei nowa wersja gry jest w devie ciągle i zostanie wydana niedługo.

Swiat magii - w świecie HP zbiera się nowa ekipa której celem jest rozwijanie gry pod kątem mechanicznym jak i klimatycznym. Powodzenia ;)

Ferelden - tutaj trwa fabularny konflikt między dwójką możnych. Jest to część fabuły głównej gry.

Smocza dolina - miała pewne problemy z serwerem ale wszystko już gra. Admin zapowiedział nowe zmiany mechaniczne ale też potrzebuje pomocy graczy dlatego jeśli chcecie współtworzyć grę to wbijajcie tam.

Erona - w połowie czerwca pojawiła się nowa wieść, fabularnie gra nabiera tempa.

SixthWorld - w grze jakiś czas temu pojawiła się nowa aktualizacja, obecnie devTeam pracuje nad kolejną przy okazji przymierzając się do wymiatającego w kosmos systemu do gry fabularnej. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Na pozostałych grach nic specjalnego się nie wydarzyło. Jedynie Orodlin już nie działa bo nie wiadomo czemu. Trudno się jednak dziwić skoro w grę nikt nie grał a utrzymanie domeny kosztuje.

I w sumie to wszystko ;) Jak wiecie o czymś ciekawym związanym z TGF to piszcie w komentarzach.