Garść informacji


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 6.4/10 (10 ocen)

Zebrałem dla was kilka informacji związanych z grami TGF. Otóż na pewno czeka nas kilka wskrzeszeń, powrotów, odgrzewanych kotletów i tak dalej xD

Messir - nie wiem czy pamiętacie jeszcze tę grę ale z tego co słyszałem to istnieje spora szansa na powrót. Być może przyłożę do tego rękę (lub dwie).

Redoran - tutaj kolejny raz zmieniła się administracja. Kolejnym naczelnym szefem wszystkich szefów został znany i lubiany Gromph. Plany co do uświetnienia gry jakieś ma także tylko wyczekiwać realizacji.

Kroniki Fallathanu - tutaj dzieje się sporo, spłonął zamtuz, dobiegł końca turniej, w Romen-dorze narasta konflikt rasowy. Oprócz tego zakończyły się wydarzenia związane z Błękitną zarazą oraz Zawieruchą w Urrthorror. Z kolei do wiki ostatecznie dodane zostały projekty państw podstawowych co jest podstawą do przejścia do kolejnego etapu prac nad grą fabularną czyli rodów. Same rody zostaną wkrótce udostępnione w mechanice.

Radiation - tutaj ciągle przebudowa trwa, podobno w trakcie miesiąca zostanie wydana wersja grywalna gry. Jak bedzie zobaczymy.

Smocza dolina - na dzień dziecka zaplanowano bal przebierańców, który odbędzie się 6 czerwca. Bardowie, błaznowie będą mieć tam używanie ale pilnujcie sakiewek bo podobno kradzieje też będą :)

Na Świecie magii prawdę mówiąc nie wiem co się dzieje xd Ale wspominam, żeby zajrzeć i przekonać się samemu. Aleara z kolei nadal zamknięta, ciekawe co z tym projektem będzie. Na Cyrodiil nadal widuję ludzi online ale nie wiem czy coś się tam rusza, słyszałem, że nie. Podobnie jest na Devortis i Santic.
Orodlin i Faerun nadal są trupami z kolei na Mystical Warrior ciągle gra kilka osób.

Z prób wskrzeszenia Imperium chyba nic nie wyszło a szkoda bo gra stara jak świat. Słuch też zaginął o Valiancie, który miał mieć NE ale w ogóle gra zniknęła z radarów a strona nie działa.

Oprócz tych istniejących bytów powstaje też kilka gier całkiem nowych. Co nieco o nich wiem ale póki co cisza przedpowstaniowa musi zostać zachowana :)

To na razie tyle.
Pozdrawiam
T

  • Najk

    Świat magii zbiera teraz nową ekipę i zaczynają działać zarówno mechanicznie jak i klimatycznie ;)