Radio MicroFalla


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (4 ocen)

W dawniejszych czasach, wspominanych z rzewnością, mieliśmy w KF radio, które utrzymywaliśmy na swoim serwerze. Było fajnie: radiem zawiadywał Elros i jakoś się to kręciło. Potem zabrakło Elrosa i radio znikło. Znikło na spory kawałek czasu. Niespodziewanie Elros pojawił się ostatnio i od razu ożyła idea radia, którą natychmiast zrealizowaliśmy. Tym razem jednak nie bawiliśmy się w stawianie Shoutcasta na swoim serwerze a skorzystaliśmy z usług internetowego potentata.

I tak narodziło się radio MicroFalla, które znajduje się pod adresem: http://fallathan.caster.fm/

Archiwum audycji możecie znaleźć na forum KF.

W radiu najczęściej gra Dymitr zwany potocznie Dymkiem. Jeśli jednak sami chcielibyście brać czynny udział we współtworzeniu radia i w nadawaniu, wystarczy, że zgłosicie się do Redaktora Naczelnego w osobie Elrosa [ID 257] i zgłosicie swoją kandydaturę. Tematyka audycji może być dowolna bo i obecnie taka jest. Także swobodnie można rozwinąć skrzydła. Stawiamy na kreatywność, pomysłowość i pasję naszych współpracowników. ^^

Co więcej, radio ma swój widżet, który można dodać na stronę i który wyświetla informację o tym, czy MikroFalla aktualnie nadaje::

<script type="text/javascript">var cstruid = 285168;var cstrdark = "FALSE";</script>
<script type="text/javascript" src="http://cdn.caster.fm/0070B7/widgets/status.js"></script>
<!--   DO NOT REMOVE THE LINKS BELOW, THEY  WILL BE HIDDEN (AND WILL HELP US A LOT)   -->
<a id="cstrlb" href="http://www.caster.fm/">Free Shoutcast Hosting</a> <a id="cstrlb2" href="http://www.caster.fm/">Radio Stream Hosting</a>
<div id="cstrdiv" style="margin: 0px auto; text-align: center;"></div>

 Radio, mimo iż animowane przez ludzi z KF, nie ogranicza się wyłącznie do audycji związanych z Kronikami. Tematyka audycji dotyczy wszystkiego, czym interesują się DJ-je. Także niezależnie od tego, w jakiej grze siedzisz i jakie są Twoje zainteresowania, możesz wziąć w tym udział. Podobnie jest z administratorami gier - jeśli chcecie, możecie promować swoją grę w radiu poprzez audycje, umieszczenie buttona radia w grze. To wszystko jest dla Was!

Radio obecnie ma nawet do kilkunastu słuchaczy podczas audycji!! Oceniamy, że jest to dobrym wynikiem, zważywszy na fakt, że MikroFalla wciąż jest młodym, dopiero nabierającym rozpędu przedsięwzięciem.
Zapraszamy! Do usłyszenia na falach MikroFalli! ^^