Erona TGF


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.5/10 (27 ocen)

"Wyobraź sobie świat w którym bezpieczeństwo członków Twojej rodziny i znajomych wciąż jest zagrożone.  Świat, w którym polityka bezlitośnie splata się z każdą, choćby najbardziej błahą dziedziną życia i zmusza wszystkich – chcących czy nie – do zaangażowania po którejś ze stron. I wreszcie: wyobraź sobie prastare bóstwa, pozornie tylko nieobecne w realnym świecie, w rzeczywistości wciąż rywalizujące w pewnej  brutalnej grze. Grze, w której pionkiem jest każda żywa istota. Czy czujesz dreszczyk emocji?"

Po wielu dniach ciężkiej pracy udało się – Erona otwiera swe skromne progi dla graczy. Jest ciekawie; ruszamy z pierwszą sesją fabularną, poszukujemy chętnych do objęcia stanowiska Prokuratora i MG. Zachęcamy i zapraszamy również byście dołożyli cegiełkę do uniwersum, tworząc własny projekt – rodu, organizacji czy elementu świata.
Oprócz dopracowanej grafiki, długo pracowaliśmy nad optymalizacją systemu Vallheru, dodając do silnika kilka własnych modyfikacji. Nacisk położyliśmy jednak na fabularną stronę rozgrywki -  w efekcie możemy pochwalić się wyjątkową atmosferą i dobrą jakością zrealizowanych w grze projektów.
Rozgrywka rozpoczyna się w momencie, gdy wojska wrogiego państwa powoli – acz nieubłaganie – zbliżają się do bram stolicy państwa erońskiego. Wielki Konsul, czyli głowa dumnego narodu Erończyków, zarządza pełną mobilizację i postanawia spotkać się z przeciwnikiem w otwartym polu. Czy uda się odeprzeć ten atak? A może Tsar padnie i ostatecznie zniknie nadzieja na utrzymanie niezależności Erony od większego sąsiada? Na te i inne pytania nie znamy odpowiedzi. Zależy ona bowiem od zaangażowania graczy – na co więc czekasz? ;)
Możesz zostać kim chcesz – politykiem, wojownikiem albo nic nie znaczącym wieśniakiem. Pamiętaj jednak, że historia na pewno się o Ciebie upomni. Pytanie tylko: kiedy? I czy jesteś na to gotowy/-wa?

Przydatne linki:
Strona gry: www.erona.pl
Forum: forum.erona.pl
Facebook: https://www.facebook.com/eronatgf?fref=ts

 • Ektrom

  Gra bardzo ciekawie się zapowiada. Im więcej ludzi, tym lepiej, więc rejestrujcie się i grajcie :)

 • Em

  Gra jest nowa, co jest jej ogromnym plusem. Widzimy zaangażowanie administracji zarówno w fabule, jak i w kwestiach mechanicznych. Widać też zainteresowanie graczy, pojawiających się regularnie w grze i na forum. Projekt zapowiada się ciekawie. Wprowadzane są kolejne zmiany. Zachęcam do gry, myślę że będzie warto :)

 • Mnie martwi to zbędne przywiązanie do profili i avatarków :) Ogólnie jednak za projekt trzymam kciuki i mam nadzieję, że się pięknie rozwinie.

 • Krelajon

  Na tą chwilę Erona to dobry projekt. Admini na czas reagują z błędami, klimat jest utrzymywany a fabularnie gra jest nie najgorsza.

 • elo

  thoran chuj