[Gruzowisko] Otwarcie gry już 3 lipca


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 6.4/10 (7 ocen)

Gruzowisko to gra TGF w klimatach steampunkowych, która rozpoczęła swój żywot pod koniec 2012 roku. Gra w trakcie istnienia przeżywała różne przygody o czym możecie poczytać w archiwum naszego portalu. W październiku gra została wyłączona i pojawiły się informacje o przejęciu jej przez nową grupę adminów. Grupa ta przez cały czas pracowała nad przywróceniem gry do życia i oto w czwartek dowiemy się co z tego wynikło. Poniżej przedstawiam listę elementów, których zmian możecie się spodziewać:

1. Kosmetyczne poprawki w profesjach postaci.
2. Rasy zostały doprowadzone do porządku tak aby każda z nich była grywalna (usunięto lub poprawiono opisy tych niegrywalnych)3. Poprawki w tworzeniu postaci
4. PK - zaszły zmiany w przyznawaniu i wymienianiu punktów
5. W codziennikach wyrzucono taryfikator PK
6. Zmieniono opis ustroju politycznego
7. Wyrzucono nieaktywne frakcje/organizacje. Dodano nowe Frakcje: Kruków, Drużyny i Korsarzy
8. Dodano zakładkę "List kaperski"

Oficjalnie wiadomo już, że gra wystartuje 3 lipca, nie wiadomo tylko, o której godzinie (pewnie bliżej wieczora). W każdym razie ja trzymam kciuki za powodzenie całej operacji i mam nadzieję, że pod nowym przewodnictwem gra będzie stale rosnąć.

Link do gry: http://gruzowisko.eu/

 • Thoran

  I jak wrażenia z gry?

 • Egan

  2 lata temu o tej grze słyszałem ale nie miałem okazji w nią zagrać. Opinie jakie słyszałem były pozytywne jak i negatywne, z czego tych drugich było o wiele więcej. Skoro gra startuje na nowo i została ożywiona przez nowych adminów (o starych nic dobrego nie słyszałem), a że jestem fanem steampunku to na pewno ją sprawdzę.

 • JT

  Już padło?

 • Thoran

  Z tego co wiem to jest przenoszone na nowy serwer, ale ile to potrwa nie wiem :/