Nowa era na Messirze


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.5/10 (6 ocen)

Na Messirze zawitała NE. Jakiś czas temu pisaliśmy o zamknięciu gry, a tutaj niespodzianka, Messir powraca do żywych. Takiej treści wiadomość pojawiła się na stronie głównej gry:

Witamy serdecznie wszystkich Graczy po przerwie.
Ponieważ nie wszystko udało nam się jeszcze poprawić w opisach, w Przewodniku Gracza będą zachodziły zmiany. Gdyby ktoś z Was dostrzegł jakieś błędy - bardzo prosimy o zgłoszenie ich, abyśmy mogli je poprawić. Zakładamy, że najważniejsze rzeczy uda nam się zmienić najdalej do końca przyszłego tygodnia, tj. do 20. października.
Do istotnych zmian, które zaszły, należą głównie: poprawki w prawie, zmiany niektórych opisów, podział Przewodnika Gracza, schemat Karty Postaci, ale też zwiększenie możliwej wagi waszych avatarów. Planujemy spróbować dodać do gry forum wewnętrzne, jednakże nie wiemy, kiedy ostatecznie to nastąpi.
W związku ze zmianą serwera mogą pojawić się pewne utrudnienia, za które z góry przepraszamy. Będziemy starali się rozwiązywać je na bieżąco.

Życzymy miłej gry!
Administracja

 • Skavja

  Jakiś kmiot się nudził/potrzebował dowartościowania/whatever i wysadził Messir w powietrze, zniszczył pliki i nie ma kto ich naprawić. Dziękujemy, panie hackerze, oby cię rozjechał pociąg.

  PS. Ja tam się nie zgadzam, żeby Messir nie wrócił po tym incydencie. Kto może, niech pomoże! Chcemy fabuły, chcemy Szczającego Szczura i chcemy Messir!

 • Thoran

  Jakby co to mogę pomóc tylko ktoś niech odezwie się na GG 10729637.

 • Gromph Baenre

  Cóż rzec... dno.
  Od razu przyczepiono się do imienia, że po drowiemu, a drowów nie ma... ok zmieniłem, na japońskie... to przeszło. Dalej, jest w grze rodzaj mechanicznej gry, taką wybrałem... non clima nie działa, przenosi mnie do karczmy, tam oddzywać się nie mogę, bo jestem mechanikiem. Powodzenia z takim nastawieniem na nowych graczy, życzę miłej zabawy w zamkniętym towarzystwie.
  Z wyrazami szacunku, Gromph Baenre

 • NC zamknięta, wypad do karczmy Wróć 

  Też ci kazało wypad zrobić? Właśnie spróbowałam wejść :)
  W karczmie na Messirze nie znoszę pisać. Wciąż mylę te nieszczęsne gwiazdki.
  Rób postać i nie marudź :)