Brethildin TGF


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/10 (11 ocen)

Brethildin, to gra powstała w oparciu o silnik Orodlinu, projekt niekomercyjny i tworzony przez garstkę prawdziwych zapaleńców. Powstały, można rzec, iż pod wpływem chwilowego impulsu, będący próbą stworzenia czegoś całkowicie nowego. Kraina ta nie zaskoczy was oszołamiającą grafiką, czy też innymi "bajerami", którymi czarują nas dziś inne gry przeglądarkowe. Administracja postanowiła skupić się przede wszystkim na fabule oraz tekstach, zaś wszelkie wprowadzone zmiany mają za zadanie jedynie sprawić, aby rozgrywka była o niebo przyjemniejsza. Najwięcej pracy włożyliśmy w to, aby stworzyć, miejmy nadzieje, iż ciekawy świat, który da graczom stosunkowo duże pole do popisu. Chcielibyśmy zachęcić ich do współtworzenia fabuły, która nie jest i nigdy nie zostanie tu zaplanowana od punktu A, poprzez punkt B i na punkcie C kończąc.
W chwili obecnej Brethildin będzie oferował możliwość wcielenia się w jedną z pięciu istniejących ras, są to: Ludzie, Wolni Ludzie, Odmieńcy, Opętańcy oraz Alathari, którzy jako jedyna nacja odgrywani mogą być dopiero po otrzymaniu pozwolenia od jej opiekuna. Każda rasa w naszym świecie ma do odegrania pewną role i z pewnością znajdzie dla siebie miejsce w globalnej fabule, która skupi się przede wszystkim na dwu znacznie różniących się od siebie stronnictwach – Sojuszu Sześciu oraz tzw. Wolnych Ludach. Dużą wagę będziemy przykładać do tego, aby fabuła była w miarę realistyczna i każde wydarzenie, do którego dojdzie na Brethildinie, było konsekwencją tego, co działo się tutaj wcześniej. Mamy nadzieje, iż uda nam się stworzyć porządny i sensowny ciąg, a nawet wręcz i napisać historie tego świata oraz wykreowanych przez nas na potrzeby tej gry postaci.

Na ten moment mamy zaplanowanych kilka wątków, które miejmy nadzieje, iż ruszą już na dniach i dostarczą wszystkim zainteresowanym dużo dobrej zabawy. Poszukujemy również osób chętnych do odegrania konkretnych postaci, a także dołączenia do stworzonych przez nas organizacji, bądź też opisania własnych i rozpoczęcia wspólnej zabawy wraz z wszystkimi graczami zainteresowanymi danym wątkiem.
W chwili obecnej nad fabułą Brethildinu czuwają dwie osoby, będące autorkami praktycznie wszystkich znajdujących się w nim opisów - są to Władczyni krainy oraz Główna Mistrzyni Gry. Będą służyć one pomocą w trakcie tworzenia postaci, profilu, KP. Odpowiedzą na wszelkie wasze pytania oraz rozwieją wątpliwości. Postarają się wyjaśnić również zasady na jakich opiera się przyjęty w grze system, będący częściowym tylko połączeniem mechaniki z fabułą. Do czasu wyłonienie pierwszych Mistrzów Gry, to one będą akceptować wszelkie Karty Postaci, podania i projekty graczy, zajmą się wszelkimi zgłoszonymi przez was projektami zmian, na które oczywiście do pewnego stopnia jesteśmy otwarci (nie bać się, nie gryziemy :)).

Wraz ze startem gry ruszają oczywiście pierwsze, bezterminowe nabory na rangi. Więcej na ten temat dowiecie się jednak dopiero po zarejestrowaniu się w naszej krainie i rozpoczęciu wspólnej przygody.

Przydatne linki:

Link do gry: http://www.brethildin.webd.pl/
Link do forum: http://www.forum.brethildin.xaa.pl/
Adres email: brethildin@gmail.com

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy! :)
Administracja Brethildinu

 • Anonim

  Tak, kolejna Vallherówka z setką modów. Nie różni się to praktycznie niczym. Opisy opisami, ja tam oczekuję jakiejś zmiany mechaniki, a to się nigdy nie dzieje. Jeszcze niedawno tu było o następcy Vallheru, a teraz znowu coś powstaje.. Ale to jest cały czas to samo. Sesje przez Internet nigdy mnie nie kręciły, wolę się spotkać ze znajomymi i pograć.

 • Mała

  Fajny pomysł, tylko ludzi brak.

 • Bazyl

  fajnie fajnie, wszystko pięknie, ale Panie Kierowniczki do najmilszych nie należą. Ogólne zaszczucie, wywyższanie się, nieuprzejmość. To, że fabuła nie jest tu planowana od A do Z to mit. Pomysł jak najbardziej ciekawy, ale czułem się jak "we wojsku", wszystko w kant i pod linijkę, taboretem prasowane, (zbyt) drobiazgowo weryfikowane przez administrację, pretensje, upomnienia i wywieranie chorej presji. Poza tym - rozumiem, Autorki mają swoje życia - jak każdy, jednak na forum pojawiła się informacja, że gra od 18 grudnia zostaje zawieszona do odwołania.

 • Thoran

  Trudno znaleźć w Internecie kogoś miłego xD

 • eo

  nie polecam, usunęli konto, poziom, hajs i wszystko poszło się jebać, adminka niezbyt miła, elo