LineCladis - nabór na skrybów fabularnych!


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (3 ocen)

Witamy serdecznie.

Mamy zaszczyt poinformować was, że prace nad końcową wersją grywalną (Pre Open Beta :D) LineCladis powoli dobiegają końca!
Mimo wszystko dopiero pod koniec pracy zauważamy jak dużo jeszcze brakuje i jak dużo trzeba jeszcze dodać, tak też zmuszeni tym faktem oficjalnie otwieramy ponowny nabór na stanowiska Skrypterów Fabularnych.
Dużo fabularnej wody już upłynęło w naszej rzeczce ale wiele jeszcze przed nami, dla tego z powodów podwyższonych standardów i wymagań dla stworzenia dobrej fabularnej otoki, potrzebujemy ludzi z lekkim piórem, którzy potrafią i co najważniejsze chcą przyłączyć się do naszego projektu i zostawić po sobie ślad w sieci w formie wspaniałej gry :).

dogmat_1

Powyżej zamieściłem część wielkiej księgi stworzenia świata wg. zakonu wiem, wiele wam to nie mówi ale nie mogę od razu zrzucić wszystkiego by nie popsuć ostatecznego "smaczka".

Tak też teraz może pokrótce opiszę co wymagamy od kandydatów:
- najważniejszą cechą jest chęć współpracy i stworzenia czegoś nowego i innowacyjnego
- sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań - nie jesteśmy firmą ani wielką organizacją żeby nad wami ślęczeć i wymagać rzeczy nie możliwych oraz ciągle was popychać, to tylko od was i waszej sumienności zależy czy wykonacie powierzone zadania - mimo wszystko niewywiązanie się z zadania automatycznie zwalnia miejsce w ekipie na kogoś nowego (wszak mięliśmy już ludzi którzy mięli zrobić opis np. miasta na 5 góra 6 linijek a doczekać się nie mogliśmy przez 3 tygodnie aż w końcu nie otrzymaliśmy nic od takiego członka) - sumienność przede wszystkim :)
- pomysłowości i kreatywności - szukamy ludzi, którzy sami wiedzą co potrafią i potrafią wykonywać pracę samodzielną wg. określonych "czynników" i informacji które dostaną wraz ze zleceniem a nie pisarzy których trzeba prowadzić za rączkę przez wszystkie aspekty i ostatecznie samemu napisać całą historię :P
- otwartości na nowe pomysły - część ludzi przychodziła z własną wizją świata przedstawionego bez jakichkolwiek możliwości ingerencji w ich "wizje" - niestety tak jak my jesteśmy otwarci na zmiany i propozycje oraz nowe pomysły, tak i ludzie którzy przychodzą do nas powinni taki atut posiadać - wszak później duuuużo czasu schodzi na bezcelowe konwersacje "czemu tak a nie tak" i najczęściej kończy się tym, że nowy skryba i tak nie schodzi z własnych wizji i stara się na siłę je utrzymać, nawet kosztem zepsucia klimatu w ekipie
- duuuuuża dawka entuzjazmu :)

W zamian zaoferować możemy na ten czas:
- wspaniałych, interesujących ludzi
- nowe doświadczenia
- opublikowanie waszych prac w projekcie oraz tym samym podniesieniu na wartości waszego portfolio
- prace w super ekipie
- dużo ciekawych informacji historycznych i nie tylko

Dla wytrwałych:
- własny mail np. twój_nick@linecladis.pl
- własne miejsce dyskowe FTP na własny użytek
- ranga w wypuszczonej grze (rangi wg. natężenia udzielania się w projekcie)
- wpisanie w liście twórców gry
- odznaczenie w profilu - osiągnięcie "Support"
- unikatowa zbroja bądź dublet w grze
- drewniana zawieszka na klucze

Tak to się między innymi przekłada. Tak też oczekujemy waszych zgłoszeń na www.forum.linecladis.pl w TYM DZIALE.
Swoje postrzeżenia oraz wiadomości ze zgłoszeniami możecie również wysyłać na nasz Facebookowy Fanpage.
Tak też dziękujemy za uwagę i pamiętajcie:

plakat

Pozdrawiamy,
Ekipa LineCladis.