Skip to main content

Nowfora - PBF w świecie Naruto


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.5/10 (12 ocen)

Mam dla was świetną grę PBF o tematyce Naruto. „Nowfora” - bo tak się forum nazywa, jest jednym z najstarszych PBF'ów w Polsce, stąd gwarantujemy pewność i stabilność gry, gdyż admini znają się na swojej robocie jak mało kto. Forum zostało całkowicie odświeżone – zmieniliśmy serwer, wymieniliśmy grafikę, i „zrestartowaliśmy” je stąd wszyscy gracze zaczynają od zera. Kosmetyczne prace nadal trwają i w niedalekiej przyszłości wszystko będzie uzupełnione, ale już można zakładać „karty postaci” i grać.
Co odróżnia nasz PBF od innych dużych PBF'ów o tej tematyce? Przede wszystkim brak jakichkolwiek, statystyk, cyferek i gigabajtów tabelek. U nas stawiamy na inteligencję gracza, i to w jaki sposób przelewa on intelekt na posty – od tego zależy zwycięstwo lub porażka. Wszystko jest bardzo proste i łatwo przyswajalne, a kartę postaci tworzy się błyskawicznie. Co więcej, rozwój postaci jest dosyć czasochłonny, jak również system jest tak opracowany by każdy był silny w danej dziedzinie, lecz by nie było „uberkoksów” - co z pewnością daje szansę nowym graczom, jak i uprzyjemnia samą zabawę.

Teraz może wyjaśnię czym jest „Naruto”, jeśli ktoś nie miał styczności z tą nazwą. Jest to bardzo popularna manga i anime z Japonii, opowiadająca losy wojowników ninja. „Nowfora” daje Ci szansę wcielenia się w Shinobi całkowicie wykreowanego przez Ciebie, którego każde słowo, każdy czyn może mieć ogromny wpływ na losy świata Naruto.Także ZAPRASZAM GORĄCO DO GRY!

Przydatne inki:
jak zacząć:  http://www.nowfora.cba.pl/viewtopic.php?f=5&t=176

Administracja Naruto

Thoran

Programista, wolnomyśliciel, marzyciel. Twórca Kronik Fallathanu. Maniak komputerowy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress