Rośnie drzewko, rośnie


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 8.2/10 (5 ocen)

Yggdrasil w nordyckiej mitologii jest drzewem, na którym umieszczone zostały różne światy. Nazwę tą wybraliśmy nieprzypadkowo ponieważ chcieliśmy aby ta strona stała się miejscem gdzie łączyć się będą różne światy, krainy czyli gry TGF. Cel ten udało się zrealizować, a dzisiaj korzystając z sezonu ogórkowego chcieliśmy przedstawić małe podsumowanie :)

Do tej pory na drzewie pojawiło się 270 artykułów, do których napisano 415 komentarzy. uuuNa wszystkie komentarze oddano 374 głosy (pozytywne i negatywne). Artykuły zaś oceniono 175 razy a średnia ocen to 7,4.

Obecnie drzewo odwiedza 1500 unikalnych użytkowników w miesiącu, sama strona jest wyświetlana blisko 6000 razy. W tym miesiącu zanotowaliśmy 51% nowych odwiedzin. Co ciekawe większość tego ruchu to nie jest ruch z google.

Jeśli idzie o dalsze cele, to będziemy skupiać się na stworzeniu ładnej listy wszystkich gier TGF w tym PBFów, dlatego jeśli znacie jakieś ciekawe PBFy lub Vallheru, lub autorskie gry dajcie znać. Współpraca z drzewem przynosi wiele korzyści np.:

1. Dajemy link do gry na stronie głównej (i każdej podstronie) dzięki czemu strona linkowana dostaje silny link ze strony o Page Rank 3
2. Publikujemy wszelkie informacje związane z grą, które jesteście w stanie wytworzyć (informacje o nowych erach, konkursach, naborach do administracji, nowych wieściach)
3. Publikujemy felietony dotyczące różnych waszych refleksji związanych ze światem gier TGF
4. Wymieniamy się lajkami na fanpejdzach na Facebooku

Jednym słowem staramy się robić wszystko aby bardziej rozpropagować ideę gier TGF wśród uczestników internetu, którzy jeszcze jej nie poznali. Wszystkie gry pośrednio na tym korzystają ponieważ im więcej osób dowie się o grach TGF tym więcej w nie zagra i być może zostanie stałymi bywalcami. Drzewo zawsze stawiało się ponad wszelkimi podziałami i niesnaskami personalnymi dlatego nie dyskryminujemy żadnej z gier. Wystarczy wykazać niewielką inicjatywę aby rozpocząć współpracę.

Oczywiście nie tylko z grami współpracujemy, wszelkie portale również są w kręgu naszych zainteresowań. Cały czas też mamy otwarty nabór do redakcji. W każdym razie zachęcamy do udziału w naszym projekcie, efekty waszej działalności będą służyły wszystkim uczestnikom.