[Messir] Zamknięcie gry


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.8/10 (5 ocen)

W grze Messir.pl wszyscy zostali poinformowani, że gra zostanie zamknięta. Administracja orzekła, że gra zamiera  i nie ma sensu jej dalej prowadzić. Cóż, osobiście się z taką oceną nie zgadzam ponieważ gra w porównaniu do innych gier TGF przyciągała sporą liczbę graczy. Kwestie fabularnej aktywności zawsze można było jakoś rozwiązać czy to przez zmiany kadrowe czy przez wprowadzenie nowych pomysłów. Oczywiście decyzja administracji jest w pełni uprawniona jednak szkoda, że gra odchodzi w niebyt po tylu latach.

  • BlackJack2

    Ja również uważam, że Messir nie powinien być zamknięty. Że zbyt pochopnie podjęto decyzję. Wielka szkoda. Naprawdę. Był na tyle słynny, że miał szansę stanąć na nogi, odżyć w nowej odsłonie. Ale prawdą jest też to, że wymagałoby to wysiłku, czasu i czegoś, co przyciągnęłoby "nowe pokolenie" graczy. Zawsze jest szansa, by wyjść na prostą. Zawsze. Dobrze powiedziano - nowa kadra, nowe pomysły. No cóż, najwyraźniej zabrakło już chęci, motywacji, sił. Messir na pewno nie zostanie zapomniany. Znajdą się osoby, które zapamiętają najlepsze lata Messiru :)

  • Beoska

    Grałam na Messirze i powiem tak - gdyby władza nie była tak niesamowicie zamknięta na nowe propozycje i potrafiła bardziej spojrzeć na potrzeby graczy, aniżeli na własne widzimisię to może coś by z tego było. ;)

  • Thoran

    Frazesy, jak ktoś pisze o "potrzebach graczy" to ma na myśli swoje własne i żadne inne ;) A te potrzeby są nieodmiennie takie same "róbcie dla mnie za darmo grę taką jak ja chcę a ja co najwyżej was za to nie opluję".