Mała zmiana na drzewie


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 9.0/10 (3 ocen)

Witajcie, sporo ostatnio się dzieje w naszym drzewowym środowisku. Nawiązujemy współpracę z nowymi osobami, portalami. W związku z tym iż powstał portal dla graczy gier via www postanowiliśmy zlikwidować nasze forum na rzecz tego istniejącego na stronie viawwwgamers.pl. Możecie tam bez przeszkód wypowiadać się na tematy związane nie tylko z grami TGF ale grami przegladarkowymi w ogóle. Nasze forum niestety nie cieszyło się zbytnim zainteresowaniem w przeciwieństwie do treści, które publikujemy. Dlatego też zdecydowaliśmy skupić się właśnie bardziej na treści. Jeśli w przyszłości zajdzie potrzeba otworzenia forum to je przywrócimy.

Yggdrasil

Drzewko rośnie i zyskuje coraz większą popularność, udało nam się podwoić liczbę odwiedzin na portalu. Mamy zamiar dalej robić to co robimy najlepiej czyli dostarczać ciekawej treści dla ciekawych ludzi ;) W przyszłym tygodniu odpalimy konkurs dla was, także oczekujcie informacji.

Jak niedawno ogłaszaliśmy ruszyło radyjko dedykowane dla was. Oczywiście stale potrzebujemy osób, które chciałyby w nim nadawać. Jeśli macie pomysł na jakąś ciekawą audycję to z chęcią ją rozważymy. Zapraszamy na stronę radia gdzie postaramy się zamieszczać najnowsze informacje z nim związane.

Pozdrawiamy
Redakcja