Serwer od twórców LineCladis!


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 8.2/10 (5 ocen)

Logo LineCladis

 

Witamy wszystkich bardzo serdecznie.

Ostatnimi czasy dotarły do nas słuchy, że kryptagier.pl niestety straciła serwery czy też nie może ich utrzymywać, przez co parę gier musiało przejść na inne serwery, które nie zawsze okazały się świetnym rozwiązaniem.

I oto nadchodzimy my. projekt LineCladis wraz z Yggdrasil.pl pragnie zaoferować wam w pełni wyposażony serwer na potrzeby waszych gier – brak ograniczenia transferu + 100 mb pamięci dyskowej wystarczy w zupełności na rozkołysanie waszej gry. Dodatkowo nigdy więcej lagów! Poprzez wykorzystanie procesorów 4 rdzeniowych i 8 GB ram gwarantujemy wam niezawodność działania.

Chcieliśmy wspomóc młodych projektantów oraz administratorów gier, które już istnieją czy też dopiero powstają i w taki sposób złożyć hołd KrypcieGier za wspaniałą posługę i możliwości jakie dawała do tej pory młodym twórcom.

 

LineCladis promocja

 

 

Chcemy kontynuować ich działanie jednocześnie pragnąc ofiarować wam tego typu serwery, byście mogli w pełni rzucać się w wir programowania, tworzenia oraz oczywiście Fantastyki.

Tak też jeżeli pragniecie zmienić serwer ze starego na nowy to zapraszamy wszystkich do kontaktu mailowego:

 

promocja[a]linecladis.pl ([a] zamiast tego znaku wstawcie @)

 

Napiszcie w nim dlaczego chcielibyście zmienić serwer i w jakim stanie rozwoju jest wasza gra, a nuż poza serwerem będziemy mogli wam zaoferować pomoc przy tworzeniu waszego silnika :).

Pamiętajcie także iż tą część serwera, którą otrzymujecie, otrzymujecie tylko i wyłącznie dla wglądu własnego i my nie ingerujemy w niego w żaden sposób, oczywiście w zamian wy nie ładujecie na niego zapychającego świństwa ani stron o niedozwolonych treściach :).

Tak też to wszystko z dzisiejszego mini newsa. Mamy nadzieję, że zaufacie nam i przyjmiecie naszą pomoc w postaci dobrze służącego serwera.

Pamiętajcie jesteśmy społecznością graczy / twórców i powinniśmy sobie pomagać dążyć do wyznaczonego celu! :)

Już wkrótce garść nowości z życia projektu LineCladis, nowe rozwiązania i co najważniejsze małe prezenty! :D

Obserwujcie naszą stronę facebook'ową (www.facebook.pl/linecladis) oraz forum (www.forum.linecladis.pl) by dowiadywać się o specjalnych konkursach i owczywiście nowościach.

 

 

Do następnego przeczytania! :)

Z pozdrowieniami,

Administracja LineCladis

 • ahearnabral

  Ciekawa sprawa. Ale 100MB pojemności na dużą grę - nie wyjdzie ni czorta ;)

 • masz rację.. nie wyjdzie na grę typu 3D albo inne podróby margonenów :)... 100 mb jest w zupełni zaś wystarczające na użycie na silniku vallheru oraz jego modyfikacji (sam kiedyś takowy miałęm i po kompletnym przepisaniu go od nowa na swoje pliki wyszło jakoś (z grafiką i skryptami javy) 300 mb ale to wtedy jest klocek duży a gry tego rodzaju raczej tyle pojemności nie posiadają.
  Inna sprawa jest kiedy opiszesz w mailu mniej więcej jak wygląda silnik i co wymaga tyle pamięci, wtedy nawet jesteśmy w stanie przemyśleć kwestię dodatkowej pamięci :)

 • ahearnabral

  Szczerze? Przy dobrze rozbudowanej grze Vallheru, sama baza waży tą stówkę :)

 • dobrze rozbudowana gra vallheru może i tak (ale wtedy to pewnie nie est już gra vallheru ale jakiś duży silnik typu FenixEngine bo takie "bardziej rozbudowane" valhery i santiki dużo nie ważą.. uwzględniając 100 mb miałem na myśli 85% gier, ponieważ reszta to lekko zmodyfikowane silniki, a tak czy siak te większe mają własne płatne serwery :)
  mimo wszystko o kwestii pamięci napisałem już we wcześniejszej wypowiedzi :)

 • Thoran

  Baza nie wlicza się do zajętej przestrzeni dyskowej z tego co mnie wiadomo :)

 • no w sumie na baze jest osobne miejsce :D.. dużo nie potrzeba na taką zabawę ^^

 • Thoran

  Najwięcej miejsca zajmują grafiki czyli avatarki i ewentualne pliki z profili fabularnych. Dlatego 100 MB to rzeczywiście może być mało ^^

 • no to jak napisałem wcześniej :) jeżeli ktoś uważa że potrzebuje więcej miejsca to nie ma problemu, może napisać i coś wymyślimy ^^

 • Fakt, 100 mb to malutko. Grafiki profilowe najlepiej linkować z jakiegoś ISowca, avki też można tak wstawiać ( niegdyś było to możliwe w paru produkcjach). Problem przynajmniej częściowo znika.

  Potwierdzam, silnik Vallheru łatwo może przejeść te 100 mb jeżeli się kiepsko go zorganizuje.

  Winszuję pomysłu:)

 • tak więc rozmowa taka, że wysyłasz e-maila i piszesz ile ma twój silnik itd. :D daje X mb albo ile się tam chce i do tego np 100-200 mb na pliki graficzne i szafa gra :D

 • Pięknie :)
  Mój kolega wysłał do was meila od Crippled Team^^

 • no i fajnie w takim razie czekamy :D i spieszymy się odpowiedzieć :D