Dołącz do projektu LineCladis


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.8/10 (5 ocen)

logo

Wiele jest projektów, które ostatnimi czasy powstają, jednym z nich jest LineCladis. Nazwa pochodzi z łaciny i coś tam oznacza. To akurat jest mniej istotne, najistotniejsze jest to, że projekt ten na pewno pozwoli wam oderwać się od sztampowych rozwiązań znanych ze zmodyfikowanych Vallheru. Silnik gry jest pisany całkowicie od zera i jak podkreślają twórcy będzie zapewniał sporo interaktywnej zabawy. Oczywiście oprócz programistycznej pracy trzeba też sporo pracy aby dopieścić grę fabularnie. W tym punkcie zapewne wielu z was jest w stanie pomóc twórcom LC. Jeśli ktoś jest zainteresowany może zajrzeć na forum projektu (gdzie raczej póki co niewiele się dzieje, ze względu na przygotowania do uruchomienia wersji beta gry) lub napisać bezpośrednio do Kamila Cendrowskiego, głównego koordynatora projektu. Kamil wiele pracy włożył do tej pory w tę grę tworząc przeogromną wręcz ilość grafiki, jesteśmy ciekawi jak to wszystko będzie wyglądać i działać. Podobno wkrótce ma się objawić grywalna wersja alfabetagama i na własne oczy będzie można się przekonać co tam upichcono :)
Ciekawi jesteśmy czy nowe rozwiązania będą strzałem w dziesiątkę czy raczej się nie sprawdzą. Część z nich została opisana na forum LC, jak myślicie przyciągnęłoby to was na dłużej do gry?

  • klivien

    Urzekło mnie farmerstwo. Dosłownie urzekła mnie hodowla roślin i zwierząt. Poważnie się zastanawiam nad wejściem w projekt ze swoimi łapkami. A coś tam nimi umiem.

  • Zapraszamy większą rzeszę ludzi im was więcej tym większa szansa na sukces :-D a wierzymy że to dzięki wam ten projekt będzie miał prawo bytu :-)