[Cyrodiil] Na skrzydłach plotek


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 ocen)

W Cyrodiil zmiany. Personalne – w gronie MG, ale przede wszystkim fabularne. Po niedawnym nieudanym buncie przeciwko Radzie Cesarskiej konieczne były zmiany na wielu stanowiskach. Przede wszystkim w Kvatch nowy zarządca próbuje swoich sił, ale dla nikogo nie jest tajemnicą, że i w Leyawiin ster władzy przejdzie wkrótce w inne ręce. Czy będą to ręce kogoś pozostającego blisko poprzedniego zarządcy, czy może delikatne rączki nie znanej bliżej nikomu lecz obrotnej alchemiczki – tego jeszcze do końca nie wiadomo.

Zmiany nie ominęły również Hammerfell. Każdy, kto pragnąłby zaistnieć w świecie wielkiej polityki, powinien zastanowić się nad możliwościami, jakie daje Elinhir, opuszczone przez dworaków, którym nie w smak był wybór nowego zarządcy. Czy jesteś wojem, magiem, czy sprytnym intrygantem, na pewno znajdziesz miejsce dla siebie pośród politycznych zawirowań krainy.

Ci, którzy od polityki wolą trzymać się z daleka, z pewnością nie będą uskarżać się na nudę. W okolicach Rayles grasuje potwór mordujący podróżnych, trwa śledztwo w sprawie zniknięcia samozwańczego hrabiego Leyawiin, pewne urodziwe acz nieszczęśliwie zakochane dziewczę poszukuje eliksiru miłości, a zarządcy bravilskich burdeli zaginął miesięczny utarg. Jakby tego było mało, w karczmach zawsze znaleźć  można ciekawą kompanię a przy odrobinie szczęścia to i mordobicie się trafi. Jak potoczą się dalej losy krainy? Nie sposób przewidzieć. Wszystko w rękach mieszkańców…

  • Thoran

    Jednym słowem zmiany ;) Dość trudno jest znaleźć aktywne osoby, które by chciały stale pomagać w administracji. Niestety real często daje o sobie znać przez co nie można wiele zaplanować. A wystarczy brak jednej ważnej osoby i wszystko się sypie na kolejne kilka miesięcy.