[Smocza Dolina] Początek Ery Smoka


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 ocen)

Smocza Dolina MMORPG Kvade, dnia 2 Farane, miesiąca Yiorne, 1 dzień Ery Smoka

Dzieje Królestwa Smoczej Doliny są z konieczności nierozerwalnie związane z historią smoków, mimo, że najstarsi, żyjący mieszkańcy nie pamiętają, by kiedykolwiek dane było im ujrzeć to szlachetne i jednocześnie niszczycielskie stworzenie z zapomnianych legend i mitów. Kraina dzięki swojej nazwie na wieki pozostanie związana ze smokami, w które, niestety, coraz mniej mieszkańców wierzy.
Nadejście Kvade przyniosło nie tylko ocieplenie klimatu i paletę najróżniejszych barw. Pora roku, uważana przez poetów za romantyczną, zwiastowała nadejście przewrotnych zmian w świecie wierzeń i idei. Tak przynajmniej uważali astrologowie. Od tygodni zjeżdżali się z różnych zakątków królestwa, by w zamku pod okiem królewskich astrologów przekazać własne obserwacje i utwierdzić się w przekonaniu, że gwiazdy zwiastują mieszkańcom zmiany, być może daleko idące. Większego poruszenia w stolicy, Lome-Oira, nie było od miesięcy.
"Coś nadchodzi, czuję to w kościach", mawiali starsi ludzie. Kvadowe porządki nabierały nowego znaczenia, mieszkańcy coś przeczuwali i woleli być gotowi. W zamku wrzało niczym w ulu, służba uwijała się, nie zważając na własne zmęczenie i porę dnia. Świąteczny nastrój wpełzała w każdy zakątek, w każdą uliczkę i domostwo, zaglądał nawet na dno szafy i do starego, zakurzonego kufra.
Wiedza wyprzedziła heroldów i posłańców: mimo, że jeszcze nic nie zostało oficjalnie obwieszczone i tak wszyscy wiedzieli. Powietrze drgało od plotek i emocji, podniecone głosy szeptały i snuły stare, zapomniane opowieści. Mity i legendy odżyły z nową siłą, nabrały nowych wartości na wieść o nowej erze Smoka.

Autorem wieści jest Emea, Pomocnik MG.

Jest to wieść poprzedzająca Nową Erę, a jednocześnie rozpoczynająca ją, jako Erę Smoka, na Smoczej Dolinie. Co daje Nowa Era? Przede wszystkim - nowe rozwiązania mechaniczne i fabularne, wyrównanie szans wszystkich graczy poprzez tzw. wielki reset, możliwość aplikowania na poszczególne stanowiska w grze, oraz wiele nowych sesji, przygód. Każdy gracz ma okazje w tej chwili zmierzyć się z innymi jak równy z równym, nawet z najbardziej doświadczonym graczem - wszyscy zaczynają od 1 poziomu. Jednocześnie został zmieniony poziom trudności rozgrywki na nieco wyższy, tak aby zabawa trwała dłużej i nie nudziła się po kilku dniach. W grze pojawiła się również sesja z okazji Nowej Ery, do uczestnictwa w której serdecznie zapraszam wszystkich graczy, jak i chcących dopiero poznać realia Smoczej Doliny.

Zapraszamy do wspólnej rozgrywki i rywalizacji,
Ahearn Abral.

  • Hasturn

    No w końcu się coś dzieje :D