[Santic] Wyniki konkursu na opis lokacji


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 ocen)

Po zebraniu nadesłanych prac i ich ocenie, komisja w składzie grona Mistrzów Gry oceniła wszystkie teksty. Pod uwagę brana była zgodność z tematem, szeroko rozumiana klimatyczność, odniesienia do realiów świata gry, a także styl i poprawność językowa tekstu. Dodatkowo punktowana była też oryginalność pomysłu oraz humor i polot autora.

Z radością muszę przyznać, że na dziewięć nadesłanych prac zdecydowana większość reprezentowała sobą wyrównany, stosunkowo wysoki poziom, to tylko zaostrzyło rywalizację. Na czele stawki znalazła się dwójka liderów, walka o miejsce trzecie rozstrzygnęła się różnicą dwóch punktów między szeregiem prac.
Tym samym chciałam pogratulować wszystkim uczestnikom - każdy z was był o krok od nagrody. Wybór najlepszych tekstów oparty był o noty sędziowskie w podanych kategoriach. Nagrodzone zostały prace z największą sumą punków.

A teraz rozstrzygnięcie, by dłużej nie przeciągać:
I miejsce, z sumą 45 punktów - Elahera, id 165
II miejsce, z sumą 40 punktów - Roinaven, id 1626
III miejsce, z sumą 34 punktów - Quirhkit, id 1709

Nagrodzone prace, po dokonaniu niezbędnej korekty (nawet w nich znalazły się błędy) zostaną opublikowane w Bibliotece oraz na forum, w dziale Informacje o świecie Santic.

Jagir